Sayısal Loto çekiliş sonucu | 24 Ekim Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto çekiliş sonucu bu akşam 21.40’ta açıklanacak. Milli Piyango’nun en çok devreden ve en çok kazandıran oyunlarından biri olan Sayısal Loto geçen hafta büyük ikramiye olarak 5 milyon 436 bin 334 lira vermişti. Bu hafta rakamı 6 milyonu aşması bekleniyor. Sayısal Loto sonuçları açıklanır açıklanmaz haberimizden öğrenebilirsiniz.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir..

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNU:

İLGİLİ HABER22 Ekim On Numara çekiliş sonucuna göre büyük ikramiye ikiye bölündü22 Ekim On Numara çekiliş sonucuna göre büyük ikramiye ikiye bölündü ._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir