Son dakika haberi… Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Trump’a cevap!

Donald Trump sosyal medya üzerinden, Erdoğan’a yardımları için teşekkür etmiş, “Ben rehineler için pazarlık yapmam” demişti. Trump ayrıca Türkiye ile ABD ilişkileri için Brunson’ın serbest bırakılmasının önemli olduğuna da vurgu yapmıştı.

İLGİLİ HABERSON DAKİKA: Trump'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür!SON DAKİKA: Trump'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür!

ERDOĞAN’DAN BAĞIMSIZ YARGI YANITI

Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump’a Twitter üzerinden yanıt verdi. Erdoğan, “Sayın Başkan @realDonaldTrump, her zaman vurguladığım gibi Türk yargısı kararını bağımsız bir şekilde verdi. Umuyorum ki ABD ve Türkiye iki müttefike yakışır biçimde iş birliğine devam eder. PKK, DEAŞ ve FETÖ başta olmak üzere terör örgütlerine karşı ortak bir mücadele yürütür” şeklinde açıklamada bulundu.

Erdoğan'ın Twitter hesabından paylaştığı mesaj

Erdoğan’ın Twitter hesabından paylaştığı mesaj

 

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir